Sepetinizde ( 0 ) Ürün Var


 

TÜRKIYENIN LIDER MODA SITESI
  25 YILI AŞKIN SÜREDIR HIZMET VEREN PERAKENDE SEKTÖRÜNDE YER ALAN MAĞAZALARINDA OLDUĞU GIBI, INTERNETTE DE ZIRVEYI HEDEFLEYEREK MAYIS 2012DE YOLA ÇIKTI. KURULDUĞU GÜNDEN ITIBAREN MÜŞTERI MEMNUNIYETINI ÖN PLANA TUTMUŞTUR.; KAPIDA ÖDEME VE EN ÖNEMLISI - HIÇ BIR YERDE OLMAYAN, SADECE SITEMIZDE'E ÖZEL "ANINDA KARGO" SISTEMINI DEVREYE SOKAN ILK ALIŞVERIŞ SITESI OLMUŞTUR. MERTERCLUB EKIM/2014'TEN BERI ANINDA KARGO SISTEMINI HIZLI GÖNDERI OLARAK DEĞIŞTIRMIŞ, GELEN SIPARIŞLERI, GELIŞ TARIHLERI VE SAATLERINE GÖRE SIRASI ILE HIZLI BIR ŞEKILDE KARGOLAMAYA BAŞLAMIŞTIR.

GÜVENLI ALIŞVERIŞ
 MERTERCLUB, VERI ILETIMINDE 128 BIT ŞIFRELEME ILE ILETILEN BILGILERIN GÜVENLIĞINI SAĞLAYAN SSL SERTIFIKASI KULLANMAKTADIR. MERTERCLUB'DE KREDI KARTI BILGILERINIZ YALNIZCA SIPARIŞ IŞLEMI GERÇEKLEŞTIRILIRKEN KULLANILIR VE VERI TABANINDA KAYITLI OLARAK TUTULMAZ.

KALITE VE ORIJINALLIK GARANTISI
 SATILAN ÜRÜNLERIN ORIJINALLIĞI VE KALITESI, ÜRÜNLERIN SEÇIM AŞAMASINDA MERTERCLUB'IN ÖZEL BIR BIRIMIYLE, DEPODA PAKETLEME AŞAMASINDA ISE %100 KALITE KONTROLÜ YAPAN ÖZEL OPERASYON HATTI ILE IKI DEFA TEST EDILMEKTEDIR.